Mateusz Pawlikowski

TRENER SPORTÓW SIŁOWYCH

Mateusz to Mistrz Europy w trójboju siłowym i wyciskaniu leżąc. Medalista Pucharu Europy i Akademicki Mistrz Polski w pchnięciu kulą. Należał do Kadry Polski w bobslejach.

Jest studentem Akademii Wychowania Fizycznego.

Czynny zawodnik trójboju siłowego i trener z wieloletnim doświadczeniem.

W Wegi Gym stawiamy na jakość! Zapraszamy osoby trenujące rekreacyjnie, które chcą zauważyć pozytywną zmianę w swojej sylwetce, poprawić samopoczucie czy zwyczajnie schudnąć.

Zawodnicy którzy chcą poprawić wyniki siłowe i mają określony sportowy cel? Również pomożemy.

Mateusz prowadzi zajęcia w godzinach 8-12 od poniedziałku do piątku.
Soboty opcjonalnie.

Mateusz Pawlikowski

WERGI GYM to ekskluzywny oraz kameralny klub sportów walki połączony z pełni wyposażoną siłownią. To miejsce pełne pozytywnej energii oraz ludzi z pasją.

Wśród dostępnych zajęć, każdy znajdzie coś odpowiednie dla siebie. W ofercie klubu WERGI Gym są zajęcia MMA, kickboxingu, muay thai, aeroboksu dla dzieci oraz ćwiczenia z serii ladies boxing.

Zajęcia odbywają się w specjalnie zaprojektowanej strefie ćwiczeń zarówno przystosowanej do sportów walki jaki i ćwiczeń siłowych. Wszystkie treningi prowadzone są według szczegółowych programów szkoleniowych przez wykwalifikowanych instruktorów. Wśród nich m.in. wielokrotny mistrz świata Paweł Jędrzejczyk oraz jeden z najlepszych trenerów w Polsce, Tariel Zandukeli.

 

 • Adres: WERGI Gym, ul. Wiśniowa 1F
  Smolec koło Wrocławia

 • Telefon: 669 784 330

 • Godziny
  otwarcia:
  pon-czw 9:00-21:00
  pt-sob - opcjonalnie