Tariel Zandukeli

TRENER SPORTÓW WALKI

Tariel Zandukeli to trener, który legitymuje się bilansem 150 amatorskich walk w tym 140 wygranych. Bilans zawodowy to 11 wygranych i dwa remisy. Finalista Turnieju Felixa Sztama z 2005 roku, multimedalista wielu Światowych imprez Bokserskich.

Swoją przygodę ze sportem zaczął od akrobatyki, którą uprawiał przez 6 lat. Doświadczony zawodnik pięściarstwa, który wie co to prawdziwa walka. Obecnie jest znakomitym trenerem.

Posiada liczne doświadczenie w prowadzeniu zajęć z zawodowymi zawodnikami, ale także w zajęciach przeznaczonych dla kobiet, dzieci oraz osób chcącymi zwyczajnie potrenować.

W naszym klubie Tariel zajmuje się aeroboksem dla dzieci, boksem dla pań (grupa Ladies Boxing) oraz klasycznym boksem dla mężczyzn.

Z Tarielem można umawiać się również na zajęcia prywatne. W planach są treningi interwałowe.

Prywatnie ojciec dwójki wspaniałych dzieci i wielbiciel sportowych aut.


Tariel Zandukeli

WERGI GYM to ekskluzywny oraz kameralny klub sportów walki połączony z pełni wyposażoną siłownią. To miejsce pełne pozytywnej energii oraz ludzi z pasją.

Wśród dostępnych zajęć, każdy znajdzie coś odpowiednie dla siebie. W ofercie klubu WERGI Gym są zajęcia MMA, kickboxingu, muay thai, aeroboksu dla dzieci oraz ćwiczenia z serii ladies boxing.

Zajęcia odbywają się w specjalnie zaprojektowanej strefie ćwiczeń zarówno przystosowanej do sportów walki jaki i ćwiczeń siłowych. Wszystkie treningi prowadzone są według szczegółowych programów szkoleniowych przez wykwalifikowanych instruktorów. Wśród nich m.in. wielokrotny mistrz świata Paweł Jędrzejczyk oraz jeden z najlepszych trenerów w Polsce, Tariel Zandukeli.

 

 • Adres: WERGI Gym, ul. Wiśniowa 1F
  Smolec koło Wrocławia

 • Telefon: 669 784 330

 • Godziny
  otwarcia:
  pon-czw 9:00-21:00
  pt-sob - opcjonalnie