Aeroboks dla dzieci

Zajęcia dla dzieci podczas których poprawiamy koordynacje ruchową, wzmacniamy kondycje a wszystko w bezpiecznej konwencji Boksu.

Aeroboks to połączenie boksu i fitnessu. To zajęcia podczas których można spalić kalorie. Ćwiczymy całe ciało, dobrze się przy tym bawiąc, a przy okazji ucząc samoobrony. Aeroboks nie tylko spala tłuszcz, ale także niesie korzyści zdrowotne: poprawia pracę układu oddechowego i krwionośnego oraz zwiększa wydolność serca.

Jeśli nie chcesz nie musisz sparować i mieć kontaktu z przeciwnikiem. Możesz trenować dla siebie. Jeśli chodzi o dzieci jest to doskonała metoda aby wprowadzić je w sztuki walki i zaszczepić w nich piękno sportu

WERGI GYM to ekskluzywny oraz kameralny klub sportów walki połączony z pełni wyposażoną siłownią. To miejsce pełne pozytywnej energii oraz ludzi z pasją. Wśród dostępnych zajęć, każdy znajdzie coś odpowiednie dla siebie. W ofercie klubu WERGI Gym są zajęcia MMA, kickboxingu, muay thai, aeroboksu dla dzieci oraz ćwiczenia z serii ladies boxing. Zajęcia odbywają się w specjalnie zaprojektowanej strefie ćwiczeń zarówno przystosowanej do sportów walki jaki i ćwiczeń siłowych. Wszystkie treningi prowadzone są według szczegółowych programów szkoleniowych przez wykwalifikowanego instruktora, wielokrotnego mistrza świata Pawła Jędrzejczyka.