Instruktorzy

Paweł Jędrzejczyk

Doświadczony zawodnik Muay Thai i Kickboxingu.

Założyciel klubu WERGI Gym.

Pięciokrotny zawodowym Mistrz Świata Muay Thai i K-1 Rules prestiżowych organizacji WKN I WKA. Jako pierwszy Polak walczył i zwyciężył na legendarnym stadionie Rajadamnern w Bangkoku. Jako pierwszy Polski zawodnik podpisał kontrakt z najlepszą organizacją kickboxingu na Świecie – GLORY. A to tylko cześć sukcesów jednego z najlepszych zawodników kickboxing w naszym kraju.

Reprezentuje swój klub WERGI Gym. Paweł jest absolwentem Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Uczelnię ukończył w 2005 roku z tytułem magistra inżyniera o specjalizacji Agronomia. Karierę sportową łączy z prowadzeniem własnej firmy. Multimedalista Mistrzostw i Pucharów Świata, Mistrzostw i Pucharów Polski.

Czytaj więcej

Paweł Jędrzejczyk

Małgorzata Dymus

Instruktor Kickboxingu, Instruktor Odnowy Biologicznej i Trener Personalny.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, specjalność Trener Przygotowania Motorycznego (mgr).

Mistrzyni Świata WAKO PRO w K1 2013, Mistrzyni Europy WAKO w K1 2016Mistrzyni Polski w K1 2015, 2016…

Czytaj więcej

Małgorzata Dymus
WERGI GYM to ekskluzywny oraz kameralny klub sportów walki połączony z pełni wyposażoną siłownią. To miejsce pełne pozytywnej energii oraz ludzi z pasją. Wśród dostępnych zajęć, każdy znajdzie coś odpowiednie dla siebie. W ofercie klubu WERGI Gym są zajęcia MMA, kickboxingu, muay thai, aeroboksu dla dzieci oraz ćwiczenia z serii ladies boxing. Zajęcia odbywają się w specjalnie zaprojektowanej strefie ćwiczeń zarówno przystosowanej do sportów walki jaki i ćwiczeń siłowych. Wszystkie treningi prowadzone są według szczegółowych programów szkoleniowych przez wykwalifikowanego instruktora, wielokrotnego mistrza świata Pawła Jędrzejczyka.