Paweł Jędrzejczyk

ZAŁOŻYCIEL KLUBU / TRENER SPORTÓW WALKI

Doświadczony zawodnik Muay Thai i Kickboxingu. Sportowiec prowadzący liczne seminaria w całej Polsce oraz w Stanach Zjednoczonych.

Polski zawodnik sztuk walki, specjalizujący się w Muay Thai i Kickboxingu.
Jest pięciokrotnym Zawodowym Mistrzem Świata Muay Thai i K-1 Rules prestiżowych organizacji WKN I WKA. Jako pierwszy Polak walczył i zwyciężył na legendarnym stadionie Rajadamnern w Bangkoku.

Jako pierwszy Polski zawodnik podpisał kontrakt z najlepszą organizacją kickboxingu na Świecie – GLORY. A to tylko cześć jego sukcesów.. Reprezentuje swój klub WERGI GYM. Paweł jest absolwentem Akademi Rolniczej we Wrocławiu. Uczelnię ukończył w 2005 roku z tytułem magistra inżyniera o specjalizacji Agronomia. Karierę sportową łączy z prowadzeniem własnej firmy. Paweł WERGI Jędrzejczyk jest multimedalistą Mistrzostw i Pucharów Świata, Mistrzostw i Pucharów Polski.

W swojej dotychczasowej karierze zdobył również tytuł Mistrza Europy oraz ośmiokrotnie tytuł Mistrza Polski w Muay Thai i Kickboxingu.
Jak sam mówi nie składa broni, ponieważ jest jeszcze wiele do zrobienia. Paweł oprócz tego, ze jest czynnym zawodnikiem, przekazuje równiesz swoją wiedzę

Więcej o osiągnięciach zawodniczych Wergiego dowiecie się ze strony www.wergi.pl

Paweł Jędrzejczyk
WERGI GYM to ekskluzywny oraz kameralny klub sportów walki połączony z pełni wyposażoną siłownią. To miejsce pełne pozytywnej energii oraz ludzi z pasją. Wśród dostępnych zajęć, każdy znajdzie coś odpowiednie dla siebie. W ofercie klubu WERGI Gym są zajęcia MMA, kickboxingu, muay thai, aeroboksu dla dzieci oraz ćwiczenia z serii ladies boxing. Zajęcia odbywają się w specjalnie zaprojektowanej strefie ćwiczeń zarówno przystosowanej do sportów walki jaki i ćwiczeń siłowych. Wszystkie treningi prowadzone są według szczegółowych programów szkoleniowych przez wykwalifikowanego instruktora, wielokrotnego mistrza świata Pawła Jędrzejczyka.