Boks

Walka na pięści jest jednym z najstarszych sportów, znanym już w starożytnej Grecji. Nikomu nie trzeba opisywać piękna i nieprzewidywalności tego sportu.

Jeszcze do niedawna boks był zarezerwowany wyłącznie dla zawodowców. Kojarzył się z walką, krwią, siniakami i z klimatem rodem z „Fight Club”. To się zmienia. Dziś boks to idealny sposób na pokonanie stresu.

Uczestniczący w zajęciach poznają boks od podstaw, uczą się technik poruszania, zadawania ciosów i obrony przed nimi, poprzez treningi z wykorzystaniem worków, tarcz, skakanek i innego sprzętu, aż do treningów siłowych, kondycyjnych czy w końcu stretchningowych mających na celu poprawę gibkości ogólnej i ukierunkowanej. Jednym słowem różnorodność treningów przyczynia się do poprawy wszystkich zdolności motorycznych. Konstrukcja i przebieg zajęć jest odzwierciedleniem treningów zawodników wyczynowo uprawiających boks. Treningi są całkowicie bezpieczne i dostosowane do fizycznych możliwości ćwiczących.

Boks to świetna alternatywa dla „zwykłego” treningu. Trenując boks, zmienia się sylwetka. Ciało jest mocniejsze, mięśnie bardziej widoczne.

Chcesz poprawić kondycje, zrzucić wagę, czuć się pewniej, trenować rekreacyjnie czy zawodniczo.

WERGI GYM to ekskluzywny oraz kameralny klub sportów walki połączony z pełni wyposażoną siłownią. To miejsce pełne pozytywnej energii oraz ludzi z pasją. Wśród dostępnych zajęć, każdy znajdzie coś odpowiednie dla siebie. W ofercie klubu WERGI Gym są zajęcia MMA, kickboxingu, muay thai, aeroboksu dla dzieci oraz ćwiczenia z serii ladies boxing. Zajęcia odbywają się w specjalnie zaprojektowanej strefie ćwiczeń zarówno przystosowanej do sportów walki jaki i ćwiczeń siłowych. Wszystkie treningi prowadzone są według szczegółowych programów szkoleniowych przez wykwalifikowanego instruktora, wielokrotnego mistrza świata Pawła Jędrzejczyka.