Kickboxing

Dyscyplina sportowa (sport walki), w której walczy się stosując zarówno bokserskie ciosy pięścią jak i kopnięcia. Sport rozwijający w sposób holistyczny umiejętności fizyczne takie jak: siła, szybkość, gibkość, poczucie rytmu. Dodatkowo rozwijający cechy psychiczne m.in.: panowanie nad stresem, poczucie własnej wartości, czy pewność siebie. Czujemy się bezpieczniej i pewniej w różnych sytuacjach.

Kickboxing jak każdy sport bardzo wpływa na zdrowie. Oczywiście korzystnie. Dzięki trenowaniu tej dyscypliny kształtujemy i poprawiamy wytrzymałość oraz kondycję.

Zajęcia z kickboxingu to rutyna wielu gwiazd – przepis na idealną sylwetkę. Co najlepsze, energiczne ćwiczenia z rękawicami doskonale rzeźbią mięśnie i spalają tłuszcz, zapewniając ciału dynamiczne kardio!

WERGI GYM to ekskluzywny oraz kameralny klub sportów walki połączony z pełni wyposażoną siłownią. To miejsce pełne pozytywnej energii oraz ludzi z pasją. Wśród dostępnych zajęć, każdy znajdzie coś odpowiednie dla siebie. W ofercie klubu WERGI Gym są zajęcia MMA, kickboxingu, muay thai, aeroboksu dla dzieci oraz ćwiczenia z serii ladies boxing. Zajęcia odbywają się w specjalnie zaprojektowanej strefie ćwiczeń zarówno przystosowanej do sportów walki jaki i ćwiczeń siłowych. Wszystkie treningi prowadzone są według szczegółowych programów szkoleniowych przez wykwalifikowanego instruktora, wielokrotnego mistrza świata Pawła Jędrzejczyka.