Samoobrona

Proponowane zajęcia to szeroko pojęta samoobrona z elementami taktyki. Szkolenie obejmuje nabywanie wiedzy i umiejętności w zakresie zachowania się i postępowania w sytuacji zagrożenia. Uczestnik poznaje techniki, dzięki którym przestanie być osobą bezradną i bezbronną w razie próby użycia wobec niego przemocy.

Oferta zajęć:
– Zajęcia w grupach dla dorosłych, 
– Zajęcia w grupach dla dzieci i młodzieży(od lat 12-tu)
– Zajęcia indywidualne ( dostosowane do miejsca zamieszkania, wykonywanej pracy, możliwości fizycznych osoby trenującej), 
– Zajęcia dla osób z niepełnosprawnościami fizycznymi ( po konsultacji z lekarzem i/lub rehabilitantem ), 
– Zajęcia rodzinne ( dostosowane do miejsca zamieszkania i pracy rodziców, oraz szkoły dziecka. Taktyka samoobrony w domu/mieszkaniu) 
– Samoobrona dla kobiet

WERGI GYM to ekskluzywny oraz kameralny klub sportów walki połączony z pełni wyposażoną siłownią. To miejsce pełne pozytywnej energii oraz ludzi z pasją. Wśród dostępnych zajęć, każdy znajdzie coś odpowiednie dla siebie. W ofercie klubu WERGI Gym są zajęcia MMA, kickboxingu, muay thai, aeroboksu dla dzieci oraz ćwiczenia z serii ladies boxing. Zajęcia odbywają się w specjalnie zaprojektowanej strefie ćwiczeń zarówno przystosowanej do sportów walki jaki i ćwiczeń siłowych. Wszystkie treningi prowadzone są według szczegółowych programów szkoleniowych przez wykwalifikowanego instruktora, wielokrotnego mistrza świata Pawła Jędrzejczyka.