Instruktorzy

Paweł Jędrzejczyk

Doświadczony zawodnik Muay Thai i Kickboxingu.

Założyciel klubu WERGI Gym.

Pięciokrotny zawodowym Mistrz Świata Muay Thai i K-1 Rules prestiżowych organizacji WKN I WKA. Jako pierwszy Polak walczył i zwyciężył na legendarnym stadionie Rajadamnern w Bangkoku. Jako pierwszy Polski zawodnik podpisał kontrakt z najlepszą organizacją kickboxingu na Świecie – GLORY. A to tylko cześć sukcesów jednego z najlepszych zawodników kickboxing w naszym kraju.

Reprezentuje swój klub WERGI Gym. Paweł jest absolwentem Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Uczelnię ukończył w 2005 roku z tytułem magistra inżyniera o specjalizacji Agronomia. Karierę sportową łączy z prowadzeniem własnej firmy. Multimedalista Mistrzostw i Pucharów Świata, Mistrzostw i Pucharów Polski.

Czytaj więcej

Paweł Jędrzejczyk

Tariel Zandukeli

Doświadczony trener sportów walki.

Były pięściarz zawodowy, który wie co to prawdziwa walka. Obecnie znakomity trener. Posiada liczne doświadczenie w prowadzeniu zajęć z zawodowymi zawodnikami, ale także w zajęciach przeznaczonych dla kobiet, dzieci oraz osób chcącymi zwyczajnie potrenować.

W naszym klubie Tariel zajmuje się aeroboksem dla dzieci, boksem dla pań (grupa Ladies Boxing) oraz klasycznym boksem dla mężczyzn.

Czytaj więcej

Tariel Zandukeli

WERGI GYM to ekskluzywny oraz kameralny klub sportów walki połączony z pełni wyposażoną siłownią. To miejsce pełne pozytywnej energii oraz ludzi z pasją.

Wśród dostępnych zajęć, każdy znajdzie coś odpowiednie dla siebie. W ofercie klubu WERGI Gym są zajęcia MMA, kickboxingu, muay thai, aeroboksu dla dzieci oraz ćwiczenia z serii ladies boxing.

Zajęcia odbywają się w specjalnie zaprojektowanej strefie ćwiczeń zarówno przystosowanej do sportów walki jaki i ćwiczeń siłowych. Wszystkie treningi prowadzone są według szczegółowych programów szkoleniowych przez wykwalifikowanych instruktorów. Wśród nich m.in. wielokrotny mistrz świata Paweł Jędrzejczyk oraz jeden z najlepszych trenerów w Polsce, Tariel Zandukeli.

 

 • Adres: WERGI Gym, ul. Wiśniowa 1F
  Smolec koło Wrocławia

 • Telefon: 669 784 330

 • Godziny
  otwarcia:
  pon-czw 9:00-21:00
  pt-sob - opcjonalnie