Instruktorzy

Paweł Jędrzejczyk

Doświadczony zawodnik Muay Thai i Kickboxingu.

Założyciel klubu WERGI Gym.

Pięciokrotny zawodowym Mistrz Świata Muay Thai i K-1 Rules prestiżowych organizacji WKN I WKA. Jako pierwszy Polak walczył i zwyciężył na legendarnym stadionie Rajadamnern w Bangkoku. Jako pierwszy Polski zawodnik podpisał kontrakt z najlepszą organizacją kickboxingu na Świecie – GLORY. A to tylko cześć sukcesów jednego z najlepszych zawodników kickboxing w naszym kraju.

Reprezentuje swój klub WERGI Gym. Paweł jest absolwentem Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Uczelnię ukończył w 2005 roku z tytułem magistra inżyniera o specjalizacji Agronomia. Karierę sportową łączy z prowadzeniem własnej firmy. Multimedalista Mistrzostw i Pucharów Świata, Mistrzostw i Pucharów Polski.

Czytaj więcej

Paweł Jędrzejczyk

Tariel Zandukeli

Doświadczony trener sportów walki.

Były pięściarz zawodowy, który wie co to prawdziwa walka. Obecnie znakomity trener. Posiada liczne doświadczenie w prowadzeniu zajęć z zawodowymi zawodnikami, ale także w zajęciach przeznaczonych dla kobiet, dzieci oraz osób chcącymi zwyczajnie potrenować.

W naszym klubie Tariel zajmuje się aeroboksem dla dzieci, boksem dla pań (grupa Ladies Boxing) oraz klasycznym boksem dla mężczyzn.

Czytaj więcej

Tariel Zandukeli

Marcin Snopczyński

Trenuje sztuki walki i systemy bojowe od 40 lat. Jest instruktorem sztuk walki, taktyki, technik interwencyjnych, strzelectwa i sędzią strzeleckim oraz ratownikiem paramedykiem. Ma doświadczenie w szkoleniu cywili(dzieci i młodzieży oraz dorosłych, w tym zawodników różnych sztuk walki).
Marcin Snopczyński

WERGI GYM to ekskluzywny oraz kameralny klub sportów walki połączony z pełni wyposażoną siłownią. To miejsce pełne pozytywnej energii oraz ludzi z pasją.

Wśród dostępnych zajęć, każdy znajdzie coś odpowiednie dla siebie. W ofercie klubu WERGI Gym są zajęcia MMA, kickboxingu, muay thai, aeroboksu dla dzieci oraz ćwiczenia z serii ladies boxing.

Zajęcia odbywają się w specjalnie zaprojektowanej strefie ćwiczeń zarówno przystosowanej do sportów walki jaki i ćwiczeń siłowych. Wszystkie treningi prowadzone są według szczegółowych programów szkoleniowych przez wykwalifikowanych instruktorów. Wśród nich m.in. wielokrotny mistrz świata Paweł Jędrzejczyk oraz jeden z najlepszych trenerów w Polsce, Tariel Zandukeli.

 

 • Adres: WERGI Gym, ul. Wiśniowa 1F
  Smolec koło Wrocławia

 • Telefon: 669 784 330

 • Godziny
  otwarcia:
  pon-czw 9:00-21:00
  pt-sob - opcjonalnie